Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: not yet to wear Comfortable to wear: not yet to wear
顏色: 彩色
Price: NT$331
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 64 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2311107699120285 |
Author: 8***8
Date:
Review: Easy to wear: not yet to wear Comfortable to wear: not yet to wear
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.